Mobile menu

Вагони та вагонне господарство

Спеціальність: 273 Залізничний транспорт

ОПП: Вагони та вагонне господарство (Денна і Заочна форми навчання)

Вагонний парк є однією з найважливіших ланок практично всіх технологічних процесів виробництва країни, він забезпечує пасажирські та вантажні перевезення. Тому вагонобудуванню та вагонному господарству завжди приділялася велика увага. Випускники напрямку «Рухомий склад залізницт (вагони)» одержують теоретичну і практичну підготовку по конструюванню і розрахунку вагонів, їх виготовленню, організації експлуатації, технічного обслуговування та ремонту;  по розрахунках і вибору вагонних санітарно-гігієнічних пристроїв, систем кондиціонування повітря, електрообладнання та автоматики.  Спеціальність передбачає поглиблену підготовку студентів із використанням сучасних інформаційних технологій, освоєння автоматизованого проектування нових вагонних конструкцій. 

В Україні успішно функціонують великі вагонобудівна і вагоноремонтна бази, де студенти проходять практику.

Підготовку проводить кафедра «Рухомий склад і колія»,  телефон: (032) 267-04-86. За кафедрою закріплена викладацька (к.401),  лекційна аудиторія, приміщення  для проведення лабораторних та практичних занять і виконання науково-дослідних розробок, препараторська-майстерня.

Завідувач кафедри  – Баль Олена Миронівна, кандидат технічних наук, доцент.

Освітньо-кваліфікаційний рівні випускників: бакалавр (Львів). 

Освітньо-кваліфікаційний рівні випускників: спеціаліст, магістр (Дніпропетровськ).

Основні спеціальні навчальні дисципліни: Вагони магістрального і промислового транспорту; Автогальма рухомого складу; Динаміка вагонів; Основи експлуатації та відновлення вагонів; Технологія ремонту вагонів; Організація та планування виробництва; Установки кондиціонування повітря і холодильні машини вагонів; Електрообладнання вагонів. 

Можливість працевлаштування: Після закінчення університету випускники  направляються  на вагонобудівні та вагоноремонтні заводи, вагонні депо, проектні організації, залишаються в учбовому закладі  для науково-дослідної роботи і подальшого навчання в аспірантурі.

Останнє редагування Понеділок, 09 травня 2022 11:40