Mobile menu

Облік і оподаткування

Спеціальність: 071 Облік і оподаткування

ОПП: Облік і оподаткування

(Тільки заочна форма навчання)

Спеціальність –  Облік  і  оподаткування

Профіль спеціаліста за фахом «Облік і аудит» формується на основі навчання таких базових економічних дисциплін, як бухгалтерський облік та аудит, економічний аналіз, фінанси, статистика, контроль та ревізія. Теоретичні знання закріпляються проходженням виробничої та переддипломної практики на підприємствах залізничного транспорту та інших галузей народного господарства.

Підготовка спеціалістів з обліку та аудиту враховує особливості і направленість в підготовці фахівців як для роботи на транспорті, так і на підприємствах малого бізнесу.

Отримані спеціальні знання та професійні навички і уміння за спеціальністю «Облік та аудит» надають право випускникам університету займати посади спеціаліста з економіки, бухгалтерського обліку, аудиту на підприємствах, організаціях та установах народного господарства України. Їх чекає цікава робота головними (провідними) бухгалтерами на підприємствах транспорту, промисловості, торговлі та інших галузей, підприємствах малого бізнесу, в державній податковій адміністрації, банках і інших фінансово-кредитних установах.

Крім того, випускники цієї спеціальності мають академічне право: на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» або вступу до аспірантури.

Випускаюча кафедра –  «Облік, аудит та інтелектуальна власність», яка знаходиться в приміщенні старого навчального корпуса, кімнати 253 (а, б, в). телефони: (056) 373-15-69, (0562) 33-58-13, факс (0562) 33-58-13 м.Дніпропетровськ.

    Завідуючий кафедрою – Бараш Юрій Савелійович, доктор економічних наук, професор.

    Основні спеціальні навчальні дисципліни: фінансовий облік, податковий облік, управлінський облік, бухгалтерський облік в малому бізнесі, бюджетних установах, на залізничному транспорті, в зарубіжних країнах, аудит, контроль і ревізія, економічний аналіз.

Можливості працевлаштування: випускники можуть працювати на підприємствах транспорту, промисловості, торговлі, інших галузей, підприємствах малого та середнього бізнесу, в державній податковій адміністрації, банках і в інших фінансово-кредитних установах на посадах економістів та бухгалтерів різних рівнів.

Останнє редагування Понеділок, 09 травня 2022 11:39
Детальніше в цій категорії: « Електричний транспорт