Mobile menu

09-11 вересня 2015 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція імені д.т.н. Сокола Е.М.

Konf 0109-11 вересня 2015 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція імені доктора технічних наук Сокола Едуарда Миколайовича «БЕЗПЕКА РУХУ І НАУКОВІ ЗАСАДИ ЕКСПЕРТНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТРАНСПОРТНИХ ПРИГОД ТА ІНЖЕНЕРНИХ СПОРУД». Організаторами конференції виступили: Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. ак. В.Лазаряна, Львівський науково-дослідний інститут судових експертих та Укрзалізниця.

Робота конференції проходила у формі пленарного та 4 секційних засідань - секція 1 "Сучасні проблеми експертних досліджень", секція 2 "Перспективи впровадження технічних засобів безпеки руху у структурі Укрзалізниці", секція 3 "Експертні дослідження транспортних засобів", секція 4 "Експертні дослідження інженерних споруд та елементів інфраструктури". 

У роботі секцій взяли участь фахівці експертних установ, науковці провідних вузів та фахівці залізниць і провідних підприємств у галузі залізничного транспорту як України, так і інших європейських країн. Окрім цього в рамках конференції було проведено тематичні екскурсії на залізничний переїзд та полосу відводу залізниці.

Організатори конференції щиро вдячні всім учасникам за змістовні доповіді, жваві, конструктивні дискусії, а також за дружню неформальну частину спілкування.

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://lfdiit.pp.ua/zag-info/item/42-konf-2015#sigProGalleria2f2362183a