Mobile menu

Студенська конференція

Шановвні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі 12-ї Студентської міжнародної науковопрактичної конференції, яка відбудеться в м. Львові, 10 грудня 2020р.

Програма конференції передбачає роботу за такими напрямами:
1. Транспортні технології та логістика процесу перевезень.
2. Транспортна інженерія.
3. Економічні та гуманітарні проблеми залізничного транспорту.

На конференції будуть заслухані й обговорені нові результати теоретичних та експериментальних досліджень, а також розглянуті актуальні питання розвитку науки і техніки за вказаними напрямами.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська та російська Із додатковою інформацією про конференцію можна ознайомитись на сайті Львівської філії Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна за адресою: http://lfdiit.diit.edu.ua.

Тези доповідей будуть опубліковані до початку конференції. Тези доповідей повинні бути представлені в електронному вигляді (на USB-флеш-накопичувачі або засобами E-mail) та у роздрукованому вигляді обсягом 1-2 сторінки виконані в редакторі WinWord. Формат паперу А4 з полями: ліве – 22,5 мм, праве – 22,5 мм, верхнє 20 мм і нижнє – 30 мм, шрифт Times New Roman Cyr 12 пт, інтервал між рядками одинарний (12 пт) із анотацією англійською мовою.
Послідовність подання матеріалів у тезах: назва доповіді (шрифт напівжирний, 12 пт, набирати прописними і малими літерами по центру); через 1 рядок по центру – прізвище та ініціали авторів, організація; через 1 рядок – текст тез доповіді з вирівнюванням по ширині. Відредагований (без правок) текст, надрукований та підписаний авторами, не повинен містити бібліографії і, по можливості, формул та малюнків.
Електронний варіант матеріалів може бути надісланий на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Заявка про Вашу участь у конференції та тези доповіді, оформлені згідно з вказаними вимогами, повинні надійти в Оргкомітет не пізніше 03 грудня 2020 року.
Будь ласка, перевірте отримання оргкомітетом Ваших матеріалів та заявки. Увага: Оргкомітет залишає за собою право на рішення про відмову у опублікуванні доповідей із обгрунтованим повідомленням авторів про причину відмови. Надані матеріали не рецензуються і не повертаються.
Участь у конференції безкоштовна!

Передбачається також і On-line участь

Заявка на участь у 12-ій Студентській міжнародній науково-практичній конференції заповнюється учасником на Google-формі. Посилання на форму реєстрації: Заявка на участь Google-формі.

Місце проведення конференції: Львівська філія ДНУЗТ, м Львів вул. І. Блажкевич, 12а, Львів, 79052, Україна E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Телефон: (032) 267-04-86

Запрошення logo pdf

Invitation logo pdf

Прочитано 907 разів Останнє редагування Вівторок, 22 грудня 2020 07:49
Детальніше в цій категорії: Студентські конференції »