Mobile menu

Документи про вищу освіту

Документи про вищу освіту Львівського інституту УДУНТ

Згідно з Законом України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VI, постанови Кабінету міністрів України від 31.03.2015 №193 «Про документи по вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» (зі змінами) та наказів Міністерства освіти і науки України від 06.03.2015 №249 «Про затвердження Порядку надання доступу фізичним та юридичним особам до Реєстру документів про вищу освіту та обліку документів про вищу освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти» та від 12.05.2015 №525 «Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка та додатків до них, зразка академічної довідки» (зі змінами) , постанови Кабінету міністрів України від 05.06.2016 № 325 «Про внесення змін до переліку інформації, яка повинна міститися в документах про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка», вищи навчальні заклади виготовляють документи про вищу освіту самостійно.

Відповідно до рішення Вченої ради ДНУЗТ від 15.02.2016р. (протокол № 7) затверджено та введено в дію технічний опис бланків дипломів та додатків до них.

Дипломи бакалавра, бакалавра з відзнакою, спеціаліста, спеціаліста з відзнакою, магістра, магістра з відзнакою роздруковуються на бланках щільного паперу з символікою УДУНТ. Бланки розміром 210х297 мм, оформлені з використанням гільошних сіток, кольорової фарби виготовляються поліграфічним способом.

Додатки до диплому про вищу освіту європейського зразка друкуються на аркушах щільного паперу формату 210х297 мм, скріплені у спосіб, що унеможливлює їх роз’єднання без порушення їх цілосності (скріплення «люверс»), з зазначенням кількості скріплених, пронумерованих аркушів, проставлено підпис уповноваженої особи та печатка університету.

Додаток до диплому Бакалавра складає вісім сторінок; Спеціаліст, Магістр – сім сторінок. Додатки до диплому про вищу освіту європейського зразка роздруковуються через базу ЄДЕБО.

Dyp bak 17Зразок диплому бакалавра Львівського інституту УДУНТ

Dyp bak vidz17

Зразок диплому бакалавра Львівського інституту УДУНТ з відзнакою

Інформація про видані дипломи вноситься в ЄДЕБО. Процедура перевірки документів про вищу освіту фізичними особами така:
- зайти на сайт http//inforesurs.gov.ua;
- натиснути у правому нижньому кутку кнопку «перевірка документа за даними ЄДЕБО»;
- у формі, яка з´явилась на екрані заповнити обов’язкові поля;
- поставити відмітку про згоду на обробку персональних даних.