Mobile menu

Заочне

Спеціальність: 273 Залізничний транспорт

ОПП: Локомотиви та локомотивне господарство (Денна і Заочна форми навчання)

З початку роботи університету головним напрямком діяльності є підготовка висококваліфікованих кадрів для локомотивного господарства залізниць.

Тому випускник спеціальності «Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту (локомотиви)» одержує фундаментальні знання та практичні навички в області виробництва, експлуатації та ремонту локомотивів.

Підготовка спеціалістів спрямована на вивчення конструкції тепловозів, дизельпоїздів, електровозів та електропоїздів, розробку нових та удосконалення конструкції існуючих локомотивів, підвищення ефективності їх ремонту з використанням сучасних технологій.

На кафедрі «Рухомий склад і колія» значна увага приділяється впровадженню комп'ютерної техніки в навчальний та науково-дослідний процеси. Для підготовки бакалаврів використовуються друковані та мультимедійні матеріали.

Для покращення практичної підготовки бакалаврів на кафедрі приділяється особлива увага організації експлуатаційної та інженерно-технологічної практик, виконанню курсових проектів за реальною тематикою.

Кафедра «Рухомий склад і колія» знаходиться 4 поверх, аудиторія 401. Телефон (032)267-04-86.

Завідувач кафедри – Баль Олена Миронівна, кандидат технічних наук, доцент.

Спеціальність – Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту (локомотиви)

Освітньо-кваліфікаційний рівні випускників: бакалавр (Львів). 

Освітньо-кваліфікаційний рівні випускників: спеціаліст, магістр (Дніпропетровськ).

Основні спеціальні навчальні дисципліни: загальний курс залізниць та рухомого складу; теорія та конструкція локомотивів; теорія локомотивної тяги; експлуатація локомотивів та локомотивне господарство; електричне обладнання локомотивів; організація та планування виробництва; основи електроніки та автоматики рухомого складу; двигуни внутрішнього згорання; автоматизовані системи управління в локомотивному господарстві.

Працевлаштування: випускники кафедри працюють в локомотивних депо, на локомо-тивобудівних та локомотиворемонтних заводах, також на промислових підприємствах, де використовується локомотивна тяга на інженерних посадах.

Останнє редагування Вівторок, 04 січня 2022 18:50
Детальніше в цій категорії: « Після технікуму