Mobile menu

Випускникам коледжу

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ, УЧИЛИЩ ТА ЛІЦЕЇВ!

Цього року у зв’язку з воєнним станом будуть змінені Умови вступу до закладів вищої освіти України, в тому числі і нашого Університету. Остаточний варіант Умов буде затверджений та опублікований в кінці квітня 2022р. Попередньо планується, що для поступлення до Львівського інституту Українського державного університету науки і технологій (стара назва – Львівська філія ДНУЗТ) необхідно буде мати результат здачі національного мультипредметного тесту або сертифікати ЗНО попередніх років (2019-2021).
Для цьогорічних абітурієнтів, які обрали КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ, можливо, що вступ проводитиметься тільки на основі мотиваційного листа (без здачі мультипредметного тесту!). Але оскільки рішення остаточно не оприлюднено, а часу для реєстрації залишається мало, то рекомендуємо Вам також зареєструватися на мультипредметний тест.
Реєстрація проводиться до 19 квітня 2022р. За необхідності ми зареєструємо Вас самі і надамо перелік необхідних документів. Звертайтесь безпосередньо до відповідального секретаря відбіркової комісії Львівського інституту за телефоном 098 116-99-47 – Кузишин Андрій Ярославович.

 

to coledz1

to coledz1