Mobile menu

5 лютого розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Наразі Ви стоїте перед вибором, який без сумніву є одним з найважливіших у Вашому житті - вибором своєї майбутньої професії. Від того, наскільки вдалим буде цей вибір, у великій мірі залежить Ваш подальший успіх. Дозвольте запропонувати Вам один з найкращих варіантів - галузь транспорту.

Один з найкращих тому, що на відміну від інших, "модних" професій, наші випускники ніколи не залишаються без роботи. Керівники і менеджери середньої і вищої ланки транспортних підприємств (а саме їх ми готуємо) мають гідну зарплату і впевнено дивляться у майбутнє. Ставши нашим студентом, Ви проведете свої студентські роки в одному з найкрасивіших міст Європи - у місті Львові. Вам буде надана можливість взяти участь у програмах студентського обміну з європейськими університетами, проходити практику на провідних транспортних підприємствах України та Європи, отримати якісну вищу освіту за перспективними спеціальностями. Не упустіть свій шанс і зареєструйтесь на наступні предмети:
1. Українська мова та література.
2. Математика.
3. Фізика або іноземна мова (а краще - на обидва)!
4. Історія України (замість фізики або іноземної для зарахування лише на контракт).
Рекомендуємо Вам зареєструватись на усі перераховані предмети, щоб мати можливість вибрати сертифікат з найкращим результатом. Бажаємо Вам успішної здачі ЗНО. Звертайтесь до нас по будь-яких питаннях, що пов'язані зі вступом - ми з радістю допоможемо. Щиро Ваші, професорсько-викладацький склад Львівської філії ДНУЗТ.

reclama