Mobile menu

Громадська організація "Лінія102.Юа" запрошує взяти участь у заходах проекту «Популяризація туристичних об’єктів Першої угорсько-галицької залізниці», який реалізується за підтримки Європейського Союзу у рамках програми міжнародного співробітництва Польща-Білорусь-Україна упродовж 2021 року на території прикордонних регіонів Львівської області України та Підкарпатського воєводства Республіки Польща.

У рамках даного проекту серед іншого передбачаються заходи, до яких можуть бути долучені науковці та студенти.

Перший захід - розробка Концепції збереження спільної культурної та історичної спадщини шляхом розвитку нових видів туризму передбачає формування робочої групи з фахівців відповідної кваліфікації для розробки вказаної концепції. Оплата праці членів робочої групи буде проводитись за рахунок грантових коштів.

Другий захід – Історико-культурний візит української та польської молоді об’єктами спільної історичної спадщини, направлений на зміцнення дружніх відносин між українською та польською молоддю та активізацію студентських досліджень у галузі спільної історичної спадщини наших народів. Проведення заходу також повністю фінансується грантовими коштами.

Детальніша інформація про дані заходи та умови участі у них наведена у додатках до даного листа та на інтернет-сторінці проекту: http://hungalrail.com/.

Concept LatterТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ, Visit Letter, Наказ №31