Voznjak

Кандидат технічних наук, доцент кафедри "Управління перевезеннями і технологічними процесами залізниць" Львівського інситуту Українського державного університету науки і технологій

Науковий ступінь: Кандидат технічних наук за спеціальністю 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту» (2017 рік). Вчене звання: доцент кафедри "Транспортні технології" (2019 рік).
Дата захисту: 25.05.2017р.Тема дисертації: Підвищення ефективності контролю рухомих одиниць у системах безпеки на залізничних переїздах. Стаж роботи: з 1998 року.

Публікації: Автор більше 40 наукових праць, серед яких 1 монографія та 25 статей у фахових виданнях (у тому числі 3 у наукометричних базах).

Методична робота: співавтор одного навчального посібника та 6 методичних вказівок.

Наукова робота: участь у 3 науково-дослідних роботах у якості відповідального виконавця та керівника теми.

Коло наукових інтересів: визначення координати, швидкості та прискорення рухомої залізничної одиниці у межах рейкового кола; підвищення безпеки руху на залізничних станціях та перегонах; оцінка ефективності заходів підвищення безпеки руху; контроль зон залізничних переїздів на наявність автодорожніх транспортних засобів у їх межах; дослідження залізнично-транспортних пригод.

Підвищення кваліфікації: Захист кандидатської дисертації у 2017 році.

Возняк Олег Михайлович
Кандидат технічних наук, доцент
 
   
+38(032)267-99-74  
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Scopus link  
WoS Link  
Репозитарій бібліотеки